over hey bb

Welkom bij Hey BB, waar cadeaus net zo persoonlijk zijn als de mensen voor wie ze bedoeld zijn.

mijn verhaal

Ik ben Angela en in 2015 begon ik met het verkopen van handgemaakte babykleding via Etsy. Wat begon als een klein creatief project groeide uit tot een merk waarvan de producten wereldwijd in boetieks te vinden waren. Inmiddels is het uitgegroeid tot een webshop vol persoonlijke cadeaus met een verhaal.

met liefde ontworpen

Veel van de producten ontwerp ik zelf. Sommige maak ik met de hand en personaliseer ik in mijn eigen studio. Andere producten laat ik produceren via betrouwbare partners. Ook die items zijn door mij ontworpen, vaak met mijn eigen illustraties of grafische vormgeving. Zo weet ik zeker dat elk cadeau uniek is en met aandacht tot stand komt.

meer dan alleen een cadeau

Bij Hey BB draait het om meer dan alleen een mooi product. Het gaat om gevoel. Om het vieren van een geboorte, een huwelijk, een bedankje of gewoon zomaar. Om het geven van iets kleins dat veel betekent.

Of je nu op zoek bent naar een grappig vaderdagcadeau, iemand een hart onder de riem te steken of een origineel verjaardagscadeau, je vindt hier cadeaus die met liefde zijn bedacht en gemaakt.

Te personaliseren RVS tumbler met cheetah, luipaard print

Samen iets moois creƫren

Fijn dat je hier bent en de tijd neemt om mijn webshop te ontdekken. Heb je vragen of wil je iets op maat laten maken? Laat het me weten. Ik denk graag met je mee.

Liefs,
Angela

Winkelwagen
Scroll naar boven